خانه
 • ثبت نام
آموزش آسانسور

آسانسور, نصب آسانسور ,آموزش آسانسور

جهت دریافت خدمات نصب آسانسور , آموزش آسانسور, تعمیر و نگهداری آسانسور با ما تماس بگیرید

ارایه تمامی خدمات شرکت آسانسور سازی سامان بر اساس اصول و استاندادر های جهانی بوده و تمام دوره های آموزش آسانسور برگزار شده در این مجموعه زیر نظر سازمان فنی حرفه ای می باشد، لازم به ذکر است که تمامی کارآموزان پس از گذراندن دوره های آموزش آسانسور مربوطه و قبولی در آزمون برگزار شده ، مدرک معتبر تعلق گرفته و می توانند از آن استفاده کنند.

آموزش آسانسور

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام در کارگاه مهندسی آموزش نصب آسانسور شرکت فرازپیما:

فتوکپی شناسنامه

فتوکپی کارت ملی

فتوکپی شناسامه

4 قطعه عکس رنگی

شهریه کلاسها در کارگاه آموزش نصب و راه اندازی آسانسور مبلغ 250,000 تومان بوده و جهت پیش ثبت نام و رزرو کلاس مبلغ 90,000 تومان اخذ و مابقی شهریه هنگام آغاز کلاسها دریافت می گردد.

 

 

 

آموزش آسانسور

 سرفصلهای کلاسهای

 آموزش آسانسور: 


 

 • آموزش نقشه کشی آسانسور، نقشه خوانی آسانسور طراحی آسانسور توسط نرم افزار
 • آموزش نصب سیم شاقول جهت نصب آهن آلات و نصب ریلهای راهنما
 • آموزش نصب ریلها بصورت شاقول و بصورت ساعت
 • آموزش نصب دربهای نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک توسط پارامترهای مورد نیاز
 • آموزش نصب فلکه های کششی موتور و هرزگرد مطابق قواعد هندسی
 • آموزش نصب دقیق موتور گیربگس بوسیله پایه شاسی موتور
 • آموزش نصب و تنظیم کامل کابین و یوک کابیین و پاراشوت کابین
 • آموزش نصب و تنظیم گاورنر و شیوه اتصال به پاراشوت
آموزش آسانسورآموزش آسانسور

آموزش تخصصی آسانسور

نحوه ی برگذاری کلاس های آموزش آسانسور بدین صورت است که کارشناس ارشد مدرس، کلیه قطعات آسانسور موجود در کارگاه آموزشی را در اختیار کارآموزان قرارداده تا آنان شیوه نصب دقیق کلیه قطعات آسانسور را بصورت دقیق فرا بگیرند، آموزش نصب عملی آسانسور در مراحل ذیل خلاصه می گردد:

 • آموزش نصب و شاسی کشی آهن آلات آسانسور
 • آموزش نصب ریل های راهنما و درب های طبقات آسانسور
 • آموزش نصب مکانیکال آسانسور (موتور، کابین، قاب وزنه، سیم بکسلها)
 • آموزش نصب و راه اندازی الکترونیکال آسانسور (سیستمهای الکترونیکی)
ثبت نام آموزش آسانسو
آموزش آسانسور

برنامه زمانبندی              آموزش نصب آسانسور

کارگاه آموزش عملی نصب و راه اندازی آسانسور در طول هفته در دو نوبت صبح و بعد از ظهر روز شنبه تا چهارشنبه برگزار می گردد، دوره صبح از ساعت 8 صبح الی 14:30 و دوره بعد از ظهر از ساعت 14:30 الی 17:30 خواهد بود. آموزش نصب آسانسور بصورت کاملا عملی بوده و کارشناس ارشد آموزش دهنده آسانسور، کلیه مراحل نصب (طراحی، محاسبات، نصب، سرویس و تعمیرات آسانسور) را بصورت عملی آموزش می دهد. شما می توانید با توجه به زمانبندی برنامه کاری خود ، نوبت صبح و یا بعد از ظهر را جهت برخورداری از خدمات آموزش این شرکت انتخاب نمایید.

Featured Articles

آموزش تعمیرات آسانسور

آموزش آسانسور

تعمیرات آسانسور نسبت به نصب اولیه آسانسور پیچیده تر است چرا که به دلیل ازدیاد قطعات موجود در آسانسور یافتن قطعه معیوب و علت خرابی قطعه معیوب و تعمیر یا تعویض آن در کل سخت تر خواهد بود. رفع خرابی به موقع و آسان، نیازمند تجربه ، حوصله و دقت فراوان می باشد.

تعمیرات آسانسور به دو دسته ی (تعمیر تخصصی قطعه یا تعویض کامل قطعه ی معیوب) و (تنظیم مجدد قطعۀ (یا قطعات) منصوبه) تقسیم می شود.

مطالعه بیشتر...

آسانسورهای پکیج

آموزش آسانسور

آموزش نصب آسانسور های تمام وارداتی پکیج:

تقسیم بندی آسانسورهای نصب شده در ساختمانها به شرح ذیل می باشد:

 • آسانسورهای مونتاژی (package)
 • آسانسورهای ترکیبی (assemble)

مطالعه بیشتر...

آموزش کامل و تخصصی نرم افزار Lift Designer

آموزش آسانسور

آموزش کامل و تخصصی نرم افزار Lift Designer : از نرم افزارهای مهم در صنعت آسانسور و آموزش آسانسور می توان به نرم افزار Lift Designer اشاره کرد ، این نرم افزار که ساخت شرکت DigiPara Suite می باشد، برای مبحث نقشه کشی آسانسور در  کلاس های آموزش نصب آسانسور  مورد استفاده قرار می گیرد.

آموزش نرم افزار Lift Designer به صورت کاملا تخصصی و عملی یکی از مباحث آموزشی در این شرکت می باشد.

نرم افزار Lift Designer قابلیت طراحی انواع آسانسور در حالتهای دو و سه بعدی فراهم ساخته و نتایج طراحی را بصورت های مختلف (به دلیل امکانات منحصر به فرد خود در زمینه طراحی و ارائه تصاویر  سه بعدی ودو بعدی از پروژه طراحی شده) به متخصصین ارائه می دهد.

با استفاده از این نرم افزار می توان آسانسور کششی و هیدرولیک را به صورت دقیق طراحی و نقشه کشی نمود. 

مطالعه بیشتر...

آموزش آسانسور VVVF

آموزش آسانسور

آموزش آسانسورهای VVVF یا  3VF: آسانسورهایی که مجهز به سیستم کنترل سرعت یا Inverter می باشند، آسانسورهای تک سرعته یا 3VF نامیده می شوند. آسانسورهای تک سرعته دارای حرکت نرم بوده و مانع از ورود شوک به مسافرین چه هنگام شروع و چه هنگام پایان حرکت می گردند. این نوع آسانسورها بر خلاف آسانسورهای دوسرعته که حرکت آنها همراه با شوک است دارای مزایی می باشد که به برخی از آنها می پردازیم.

مطالعه بیشتر...

آموزش سرویس نگهداری آسانسور

بطور کلی هر سیستمی پس از نصب نیازمند نگهداری و پشتیبانی بوده و آسانسور نیز از این قاعده مستثنی نیست، سرویس و نگهداری صحیح یک آسانسور نیازمند دانش و تجربه بوده و اساسا عمل سرویس و نگهداری آسانسور با نصب یک آسانسور متفاوت می باشد. شرکت فراز پیما برنامه آموزش سرویس و نگه داری آسانسور را در چارت آموزشی خود قرارداده و کلیه کارآموزان نحوه کامل سرویس و نگهداری آسانسور را فرا میگیرند

 

آموزش تعمیرات آسانسور

عملیات تعمیر و رفع خرابی آسانسور با نصب یک آسانسور متفاوت و گاها سخت تر است، یافتن قطعه معیوب در میان قطعات متعدد نصب شده در آسانسور ساده نبوده و نیازمند تجربه و آگاهی در این زمینه می باشد. کارشناسان بخش آموزش آسانسور شرکت فراز پیما به کار آموزان خود رفع خرابی آسانسور و تعویض کامل قطعه معیوب را بطور کامل آموزش داده و در این زمینه از آنان پشتیبانی خواهد نمود.

 

 

 

آموزش تنظیم پارامترهای فنی تابلو فرمان آسانسور

پس از اتمام عملیات نصب و راه اندازی آسانسور نصاب می بایست پارامترهای فنی یک تابلو فرمان را با مشخصات فنی آسانسور نصب شده تطبیق داده و آنان را مطابق مشخصات فنی ساختمان تنظیم نماید ، همچنین سایر پارامترهای فنی تابلو فرمان می بایست طبق اصول مقداردهی اولیه شده تا بهره برداری از آسانسور امکان پذیر باشد. بخش آموزش آسانسور شرکت فراز پیما دفترچه راهنمای کلیه تابلوفرمان را در اختیار کارآموزان قرارداده و آنان را در این زمینه آموزش می دهد.

 

 

 

آموزش آنالیز ترافیک آسانسور

آسانسور

آنالیز ترافیک آسانسور

آنالیز ترافیک نصب آسانسور چیست؟

آنالیز ترافیک آسانسور در آموزش آسانسور عبارتست از انتخاب: تعداد ، نوع ، ظرفیت ، سرعت و الگوریتم پاسخ دهی به احضارها و سایر پارامترهای ترافیکی آسانسور

آنالیز ترافیک تحلیل می کند که برای یک ساختمان چه نوع آسانسوری با حداقل هزینه می تواند پاسخگوی ترافیک عمودی آن ساختمان باشد بطوریکه حداکثر انتظار یک شخص در زمان اوج تردد ورود و خروج به ساختمان، برابر 2 دقیقه باشد. در این صورت میتوان گفت که آنالیز بصورت صحیح انجام شده است. سازندگان با توجه به تحلیل شرایط از جمله تعداد طبقات ، تعداد واحدهای موجود در طبقات، نوع ساختمان (مسکونی ، اداری ، تجاری ، بیمارستان و ....) و عوامل دیگر می بایست به کمک علم آمار و نمونه گیری نسبت به انتخاب پارامترهای ترافیکی آسانسور با مشورت یک شرکت آسانسوری معتبر اقدام نمایند.

به عنوان مثال: به هیچ عنوان برای یک ساختمان 20 طبقه یک دستگاه آسانسور پاسخگوی ترافیک عمودی نخواهد بود. حتی اگر چندین دستگاه آسانسور برای آن ساختمان طراحی گردد تک تک آسانسورها می بایست از قواعد ترافیکی محاسبه شده پیروی نمایند ، از جمله چیدمان آسانسورها نسبت به یکدیگر و الگوریتم پاسخ دهی به احضارها

الگوریتم پاسخ دهی به احضارها یا سیستم فراخوانی آسانسور تعیین کننده این است که احضارهای داخل کابین آسانسور چه نسبتی با احضارهای طبقات دارد. این طبقه بندی و نسبتها جهت افزایش راندمان دستگاه، کاهش مصرف انرژی ، کاهش زمان انتظار مسافران آسانسور و ... طراحی گردیده است. یک شرکت آسانسور معتبر می بایست با حداقل هزینه بهترین تحلیل و انتخاب را برای محاسبه ترافیک عمودی یک ساختمان انجام داده و محاسبات خود را به همراه دلایل مستند به کارفرما ارائه دهد.

آموزش آسانسور

 • آموزش نصب Direct central

   نصب direct central در دو نوع مستقیم و غیر مستقیم و به صورت کامل آموزش داده می شود.


  آموزش آسانسور کار اسلینگآسانسور

  در این نوع از آسانسور ها ، کابین آسانسور بر روی کار اسلینگ نصب می شود.استحکام و کارکرد آسانسور ها در این روش افزایش یافته و شما می توانید نحوه ی نصب و استفاده از کار اسلینگ در ساخت آسانسور را در شرکت فنی مهندسی فرازپیما به صورت کامل آموزش ببینید.

  آسانسور

  دوره های آموزش آسانسور

  برگزاری کلاس های عملی آموزش آسانسور بر اساس آخرین متد روز دنیا به همراه تجهزات و امکانات کامل مورد نیاز در این مجموعه.

  آموزش نرم افزار تخصصی نصب آسانسورLIFT Designer

  استفاده از این نرم افزار که یکی از بهترین نرم افزار های طراحی و نقشه کشی آسانسور می باشد، باعث کاهش هزینه های طراحی و ساخت و همچنین استفاده از کمترین فضای ممکن برای نصب آسانسور می باشد. یکی از دوره هاب برگزار شده در این شرکت مختص این نرم افزار بوده و به صورت کاملا تخصصی تدریس می شود.

 • آموزش تعمیرات آسانسور

  تعمیر و نگهداری آسانسور یکی ازمهم ترین موارد در امر آموزش آسانسور می باشد.

   

  آسانسور

  نقشه کشی آسانسور

  نقشه کشی آسانسور یکی از مراحل حساس بوده و مستلزم دقت بالایی در امر طراحی و آموزش آسانسور می باشد ، که در شرکت فنی مهندسی فراز پیما به صورت کامل و دقیق تدریس می شود.
  آسانسور

  نصب مستقیمDirect Side

  آموزش نصب مستقیم Direct Side در آموزش آسانسور. استفاده از سیستم ایمنی Repture value در نصب آسانسور و بدون احتیاج به پارشوت، در این نوع از آسانسور ها طول جک باید با طول آسانسور برابر باشد.

  آسانسور

  آموزش محاسبات آسانسور

   

  آموزش تمامی محاسبات و مراحل طراحی آسانسور به صورت علمی و عملی.
 • آموزش رفع خرابی تابلو فرمان

  تابلو فرمان ها یکی از مهم ترین و حساس ترین بخشهای آسانسور و مغز متفکر آسانسور ها می باشند.
   رفع ایرادات و طراحی تالبو فرمان های آسانسور مستلزم دقت و مهارت بالایی می باشد که در شرکت فنی مهندسی فراز پیمای جهان به صورت کامل مورد تدریس و آموزش قرار می گیرد.
  آسانسور

  آسانسور های   3VF

  این نوع از آسانسور ها دارای کنترل سرعت بوده و سرعت و شتاب آن ها قابل تنظیم در حالت های مختلف می باشد. از ویژگی های برجسه این آسانسور ها حرکت نرم آن ها می باشد.
  آسانسور

  امنیت در طراحی و ساخت آسانسور

  تعیین مجوز برای استفاده از آسانسور با استفاده ازآخرین دستگاه های کنترل دسترسی و صدور مجوز، در جهان.
   
  آسانسور

  ارائه تجهیزات و خدمات نگهداری آسانسور

  ارائه کلیه خدمات نگهداری و تجهیزات مورد نیاز در مبحث تعمیر ، نگهداری و آموزش آسانسور.

تماس با ما

 جهت تماس با ما می توانید از طریق ایمیل زیر اقدام نماید

info[at]elevator-co.ir

S5 Box

Login

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.
لوازم یدکی ماکسیما