آموزش نصب آسانسور

آموزش آسانسور

آموزش آسانسور : مجتمع فنی پیوندداده ها پیشرو در مبحث آموزش آسانسور و ارائه خدمات و آموزش تاسیسات و برق ساختمانی از سال 1383 با همکاری کارشناسان ارشد و متخصصین فنی مجرب در زمینه آموزش آسانسور فعال می باشد. کارشناسان ارشد مدرس آسانسور فعال در این شرکت از پیمانکاران و نصابان با تجربه و دارای سوابق گسترده همکاری با شرکتهای بزرگ و معتبر آسانسور ایرانی و نمایندگان برندهای خارجی بوده اند و آمادۀ انتقال دانش و تجربه ی چندین ساله ی خود به کارآموزان محترم علاقه مند به فعالیت در رشته ارزشمند و سنگین آسانسور می باشند.

این شرکت با استفاده از امکانات گسترده خود در زمینه آموزش نصب آسانسور و آموزش تعمیرات آسانسور ترتیبی اتخاذ نموده که کارآموزان محترم بصورت عملی کلیه مراحل نصب آسانسور را در کارگاه آموزش نصب آسانسور انجام دهند. ضمنا همکاری چند جانبۀ با چندین شرکت معتبر فعال در صنعت آسانسور این امکان را بوجود می آورد که کارآموزان بعدها با هماهنگی شرکت سامان در پروژه های نصب آسانسور شرکت نموده تا به یک نصاب واقعی آسانسور تبدیل شوند و کار خود را بصورت حرفه ای آغاز نمایند.

کلیه مراحل نصب آسانسور اعم از:

  • آهن کشی
  • ریلهای راهنما
  • درب های طبقات
  • مکانیک
  • الکترونیک

بصورت عملی همراه با محاسبات و پخش فیلم و عکسهای مرتبط در کارگاه آسانسور شرکت آموزش داده می شود و کارشناسان ارشد گروه آموزش آسانسور با فن بیان بی نظیر و با صبر و حوصله ی فراوان کارآموزان عزیز را تا مرحله نهایی فراگیری مفاهیم همراهی می نمایند.

یکی از مهم ترین اصول تدریس و واجبات در امر یادگیری اخلاق مناسب کارشناس آموزش دهنده می باشد. مدرسان فعال در این شرکت با خوش رویی و مناعت طبع هر چه تمام تر کار آموزان را با تکرار مطالب سنگین آسانسور آموزش می دهند.

ارائه مدرک معتبر شرکتی و فنی حرفه ای

کارآموزان پس از گذراندن دوره آموزش آسانسور و گذراندن آزمون کتبی و عملی آسانسور با توجه به عملکرد و نمرات اخذ شده مدرک بین المللی و معتبر از سازمان فنی حرفه ای دریافت میکنند که توسط آن می توانند نسبت به اخذ مجوزهای شغلی و تسهیلات بانکی  اقدام نمایند. این مدرک قابل ترجمه و بین المللی می باشد و برای مهاجرت بسیار مناسب است.

جهت اطلاع از نحوه برگزاری کلاسها و مطالب مورد آموزشی به لینکهای زیر مراجعه فرمایید.

 آموزش نصب آسانسور

آموزش تعمیرات آسانسور

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید