آموزش آسانسور
  • ثبت نام

آموزش آسانسور

آموزش آسانسور : شرکت مهندسی سامان پیشرو در مبحث آموزش آسانسور و ارائه خدمات و آموزش تاسیسات ساختمانی از سال 1383 با همکاری کارشناسان ارشد و متخصصین فنی مجرب در زمینه آموزش آسانسورفعال می باشد. کارشناسان ارشد مدرس آسانسور فعال در این شرکت از پیمانکاران و نصابان با تجربه و دارای سوابق گسترده همکاری با شرکتهای بزرگ و معتبر آسانسور ایرانی و نمایندگان برندهای خارجی بوده اند و آمادۀ انتقال دانش و تجربه ی چندین ساله ی خود به کارآموزان محترم علاقه مند به فعالیت در رشته ارزشمند و سنگین آسانسور می باشند.

این شرکت با استفاده از امکانات گسترده خود در زمینه آموزش نصب آسانسور و آموزش تعمیرات آسانسور ترتیبی اتخاذ نموده که کارآموزان محترم بصورت عملی کلیه مراحل نصب آسانسور را در کارگاه آموزش نصب آسانسور انجام دهند. ضمنا همکاری چند جانبۀ با چندین شرکت معتبر فعال در صنعت آسانسور این امکان را بوجود می آورد که کارآموزان بعدها با هماهنگی شرکت سامان در پروژه های نصب آسانسور شرکت نموده تا به یک نصاب واقعی آسانسور تبدیل شوند و کار خود را بصورت حرفه ای آغاز نمایند.

کلیه مراحل نصب آسانسور اعم از:

  • آهن کشی
  • ریلهای راهنما
  • درب های طبقات
  • مکانیک
  • الکترونیک

بصورت عملی همراه با محاسبات و پخش فیلم و عکسهای مرتبط در کارگاه آسانسور شرکت آموزش داده می شود و کارشناسان ارشد گروه آموزش آسانسور با فن بیان بی نظیر و با صبر و حوصله ی فراوان کارآموزان عزیز را تا مرحله نهایی فراگیری مفاهیم همراهی می نمایند.

یکی از مهم ترین اصول تدریس و واجبات در امر یادگیری اخلاق مناسب کارشناس آموزش دهنده می باشد. مدرسان فعال در این شرکت با خوش رویی و مناعت طبع هر چه تمام تر کار آموزان را با تکرار مطالب سنگین آسانسور آموزش می دهند.

ارائه مدرک معتبر شرکتی و فنی حرفه ای

کارآموزان پس از گذراندن دوره آموزش آسانسور و گذراندن آزمون عملی آسانسور با توجه به عملکرد و نمرات اخذ شده مدرک فنی و معتبر شرکتی دریافت میکنند که توسط آن می توانند نسبت به اخذ مدرک فنی حرفه ای اقدام نمایند. این مدرک بیانگر ریز نمرات، میزان فعالیت و همکاری کار آموز با کارشناس ارشد مدرس آموزش آسانسور می باشد.

جهت اطلاع از نحوه برگزاری کلاسها و مطالب مورد آموزشی به لینکهای زیر مراجعه فرمایید.

 آموزش نصب آسانسور

آموزش تعمیرات آسانسور

 

 

 

S5 Box

Login

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.
لوازم یدکی ماکسیما